Search
Add Listing
Sign In

Hizmet Şartları

Hizmet Şartları

 

Tavsiyeci.com.tr sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki hizmet şartlarına uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen Tavsiyeci.com.tr sitesini kullanmayın. Bu metinde kullanılan “Kullanıcı” terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

I. Hizmet Şartlarının kabulü

Tavsiyeci’yi kullandığınız için teşekkür ederiz. Bu Tavsiyeci Hizmet Şartları, www.tavsiyeci.com.tr adresindeki Tavsiyeci web sitesinin ve Tavsiyeci mobil uygulamasının, kısaca Tavsiyeci Platformunun haklarını ve sorumluluklarını size bildirmek için hazırlanmıştır.

Bu Tavsiyeci Hizmet Şartları, talep edilen işletme listelerini yönetmek için “otel, restoran, cafe vs. işletme sayfasına erişimi olan kullanıcılar dahil” ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, mevcut ve gelecekteki tüm Tavsiyeci kullanıcıları için geçerlidir.

Lütfen bu Tavsiyeci Hizmet Şartlarını dikkatlice okuyun. Tavsiyeci Platformu’na erişerek veya kullanarak, bu Koşulları kabul etmiş ve Tavsiyeci Firması ile yasal olarak bağlayıcı bir sözleşme imzalamış olursunuz. Tavsiyeci Hizmet Şartlarını kabul etmiyorsanız veya koşullara tabi olamıyorsanız, Tavsiyeci Hizmetlerini kullanamazsınız. Sakıncalı veya başka bir şekilde uygunsuz içeriğe maruz kalabileceğiniz riski de dahil olmak üzere, Tavsiyeci Platformu’nu kullanmanız kendi sorumluluğunuzdadır.

www.tavsiyeci.com.tr adresini kullanarak, Tavsiyeci’nin Hizmet Şartları’nı kabul etmiş oluyorsunuz.

II. Tanımlar

Kullanıcı: Hizmetlerin bir kullanıcısı olarak size atıfta bulunur. Bir kullanıcı, talep edilen işletme girişlerini yönetmek için ve Hizmetlere erişen veya bu bilgileri, görüntüleri veya resimleri paylaşma, görüntüleme, barındırma, yayınlama, işlem veya yükleme amacıyla kullanan herhangi bir kişidir ve Hizmetleri kullanmaya ortak olarak katılan diğer kişileri de içerir.

İçerik: Yorumlar, resimler, fotoğraflar, ses, video, konum verileri, yakındaki yerler ve diğer tüm bilgi veya veri biçimlerini içerecektir (ancak bunlarla sınırlı değildir).

Oteller, Restoranlar, Kafeler, Sinemalar, AVM ler: Tavsiyeci platformunda veya Tavsiyeci’nin ilgili mobil veya yazılım uygulamalarında listelenen Oteller, Restoranlar, Kafeler, Sinemalar, AVM ler anlamına gelir.

III. Hizmetleri kullanmak için uygunluk

Tavsiyeci platformunu kullandığınızda, en az on sekiz (18) yaş ve üzeri olduğunuzu ve bu Hizmet Şartlarında belirtilen şartları, koşulları, yükümlülükleri, ifadeleri, beyanları ve garantileri anlama ve kabul etme konusunda tamamen yetkin olduğunuzu beyan ve taahhüt edersiniz.

www.tavsiyeci.com.tr adresindeki hizmetlere eriştiğinizde ve kullandığınızda, Türkiye’deki tüm yasa ve düzenlemelere uymak zorundasınız. Hizmetleri yalnızca bu şartlara ve geçerli yasalara uygun olarak ve yasal haklarımızı veya üçüncü tarafların haklarını ihlal etmeyecek şekilde kullanmayı kabul ve taahhüt edersiniz.

IV. Hizmet Şartlarındaki değişiklikler

Tavsiyeci zaman zaman tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu Hizmet Şartlarını çeşitlendirebilir veya tadil edebilir veya değiştirebilir veya güncelleyebilir. Zaman zaman bu Hizmet Şartlarını kontrol etmekten ve bu Hizmet Şartlarına sürekli olarak uyulmasından emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır. Hizmet Şartlarındaki söz konusu tadil veya değişikliklerden sonra Tavsiyeci Platformunu kullanımınız tadil edilmiş/değiştirilmiş Hizmet Şartlarını açıkça kabul ettiğiniz ve ayrıca bu gibi tadil edilmiş/değiştirilmiş Hizmet Şartlarına bağlı kalmayı onayladığınız şeklinde yorumlanacaktır.

V. Hizmet Şartlarının tercümesi

Tavsiyeci, Hizmet Şartlarının Türkçe versiyonunun diğer dillere bir tercümesini sağlayabilir. Hizmet Şartlarının diğer dillere tercümesinin sadece sizin rahatınız için olduğunu ve Türkçe versiyonunun Tavsiyeci ile olan ilişkinizin Hizmet Şartlarını yöneteceğini anlamakta ve kabul etmektesiniz. Ayrıca, Hizmet Şartlarını Türkçe versiyonuyla, diğer dillere çevrilmiş versiyon arasında herhangi bir tutarsızlık varsa, Hizmet Şartlarının Türkçe versiyonu diğerlerine göre geçerli olacaktır.

VI. Tavsiyeci tarafından sunulan hizmetlerin sağlanması

Tavsiyeci sürekli olarak kullanıcılarına mümkün olan en iyi deneyim ve bilgi sağlamak amacıyla gelişmektedir. Tavsiyeci’nin sağladığı Hizmetlerin şekli ve niteliğinin, üzerinde bazı değişiklikler yapılması gerekebileceğini onaylar ve kabul edersiniz; bu nedenle Tavsiyeci önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda veya herhangi bir ürün veya hizmetini herhangi bir zamanda askıya alma/iptal etme veya sona erdirme, sitedeki içerik, ürün ve hizmetlerde önceden haber vermeksizin tadil ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tavsiyeci hesabınıza erişimi devre dışı bırakırsa, Hizmetlere, hesap ayrıntılarınıza veya hesabınızda yer alan dosyalara veya diğer içeriğe erişmenin engellenebileceğini onaylar ve kabul edersiniz.

Tavsiyeci, iletilerin sayısı ile ilgili herhangi bir üst sınır belirlemediği müddetçe Hizmetler üzerinden bunları gönderebileceğinizi veya alabileceğinizi, Tavsiyeci’nin istediği zaman istediği zaman Tavsiyeci’nin takdirine bağlı olarak bu tür sabit üst limitler koyabileceğini onaylar ve kabul edersiniz.

Tavsiyeci’nin hizmetlerini kullanarak aşağıdaki feragatnameleri kabul etmiş olursunuz:

 

Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla tarafımızdan herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcılar bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.

– Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı Tavsiyeci.com.tr’a aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması, ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

– Kullanıcılar, Tavsiyeci.com.tr’nin herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

– Sitede yazılan her türlü yazı yada yorumlardan yazan kişi sorumludur. Kullanıcılar yaptıkları yorumlardan ve paylaşımlardan kendileri sorumludur. Yapılan yorumlarda argo kelimeler, kişisel yada kurumsal hakları ihlal eden yorumlar, karalama maksatlı yorumlar, aslı kanıtlanmamış beyenatlar yayınlamadan ötürü çıkabilecek yasal sorunlardan tamamen yorumu yazan kullanıcı sorumludur.

– Tavsiyeci.com.tr sitesinde yorum yazan tüm ziyaretçilerin ip adresi kayıt altına alınmaktadır. Adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresleri yetkililerle paylaşılacaktır.

– Tavsiyeci.com.tr Sitesinin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiğimiz Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.

– Tavsiyeci.com.tr üzerinde ki bilgiler kaynak gösterilmeden paylaşılamaz. Alıntı yada Kaynak yapacak kişiler direkt olarak bilgiyi edindikleri sayfa bağlantısını vermek zorundadır.

– Kullanıcı adınız ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir.

– Üyelik formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluk üyeye aittir.

– Tavsiyeci.com.tr Sitesinde yayınlanan reklamlara ve tanıtım metinlerine, bilgi alma amacı dışında çok sayıda manüel veya otomatik tıklama yapmak yasaktır. Normal bir Kullanıcı davranışına uymayan bu gibi tıklama faaliyetlerinde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.

– Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve İzmir mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.

 

Sign In Tavsiyeci

Giriş yapmak veya kaydolmak için sosyal hesabınızı kullanın.

or

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password